Przejdź do treści strony Przejdź do głównego menu

Jak co roku, w  czasie wakacji staramy się zapewnić naszym najmłodszym jak najciekawsze atrakcje. Tym razem też tak zrobiliśmy.

We współpracy ze Stowarzyszeniem Ochrony Dóbr Kultury w Gminie Dąbrowa "Dąbrowskie Skarby" przygotowaliśmy aż pięć różnych warsztatów.

Warsztaty są współfinansowane przez Samorząd Województwa Opolskiego.

Co dzień spotykamy się pod świetlicą wiejską w Dąbrowie o godz. 10:00.

Plan zajęć jest następujący

poniedziałek: spotykamy się o godz, 10:00, ( proszę o przybycie troszeczkę wcześniej celem uzupełnienia zgód),  autobusem przejeżdżamy do Lipowej na "Warsztaty z legendą". Ok. godz. 14:00 powrót pod świetlicę wiejską w Dąbrowie.

wtorek: spotykamy się o godz. 10:00 w świetlicy, podpisujemy dokumenty- zgody, uczestniczymy w "Warsztatach zielarskich", zakończenie warsztatów godz. 14:00.

środa: spotykamy się o godz. 10:00 w świetlicy, podpisujemy dokumenty- zgody, uczestniczymy w "Warsztatach wyplatania kwiatów", zakończenie warsztatów godz. 14:00.

czwartek: spotykamy się o godz. 10:00 w świetlicy, podpisujemy dokumenty- zgody, uczestniczymy w "Warsztatach ceramicznych", zakończenie warsztatów godz. 14:00.

piątek: spotykamy się o godz, 10:00, ( proszę o przybycie troszeczkę wcześniej celem uzupełnienia zgód),  autobusem przejeżdżamy do Karczowa na "Warsztaty wiejskie". Ok. godz. 14:00 powrót pod świetlicę wiejską w Dąbrowie.

Prosimy, aby zapewnić dzieciom bezpieczne dotarcie i powrót z zajęć, zaopatrzyć je w napoje i drugie śniadanie.

Zwieńczeniem warsztatów będzie zorganizowanie wystawy podczas dożynek gminnych w Ciepielowicach, gdzie zaprezentujemy nasze prace.Serdecznie zapraszamy do współorganizacji wystawy.

wakacyjne warsztaty1.png

 

 

 

Przewiń do góry Przewiń do góry