Przejdź do treści strony Przejdź do głównego menu

Święto Rodziny 2024 już za nami. Był to wspaniały czas. Świetna zabawa, dużo atrakcji i przepiękna pogoda sprawiły, ze bawiliśmy od samego rano prawie do zachodu słońca. Odbyły się zawody wędkarskie i turniej piłki nożnej. Od 15:00 nasza pani Kasia-animatorka bawiła najmłodszych. Można było malować budki lęgowe z panią Roksaną, robić zdjęcia na scenie w przepięknej scenografii w stylu bajki Alicja w Krainie Czarów i przytulić się do Misia. Byli z nami wolontariuszki  PÓL NADZIEI które zbierały datki na Domowe Hospicjum Dziecięce w Opolu a w zamian robiły dzieciom tatuaże. Wszystkie chętne dzieci skorzystały z darmowych dmuchańców. Była możliwość zakupienia pysznego jedzonka w strefie gastronomicznej, skorzystania  ze strefy chillout.  Wystąpił dla nas zespół DT Scorpion prezentując aż 3 grupy taneczne, w tym mistrzów Polski.

Z okazji niedawno obchodzonego Dnia Pracownika Kultury, Pani Wójt Katarzyna Gołębiowska -Jarek złożyła na ręce pani Dyrektor Anity Jonczyk podziękowania wszystkim  pracownikom Gminnego Ośrodka Kultury i Rekreacji w Dąbrowie. 

Występy artystyczne zakończył występ uczestniczek Studia Piosenki działającego przy GOKiR Dąbrowa, tym samy kończąc swoje zajęcia w tym roku szkolnym. Przy okazji podziękowaliśmy za współpracę w ostatnich latach i sukcesy odniesione z naszymi uczniami, naszej Pani Instruktor Agnieszce Wilczyńskiej, która rozpoczyna nowe wyzwania w swoim życiu zawodowym.

Na wydarzeniu były z nami panie z OPS Dąbrowa ze swoim programem profilaktycznym "w terenie" i pracownik Urzędy Gminy promująca program "Czyste powietrze".

Dziękuje serdecznie wszystkim wyżej wymienionym osobom, a także zawodnikom SKS Dąbrowa i ochotnikom OSP Dąbrowa za nieocenioną pomoc w przygotowaniu wydarzenia.

Szczególne podziękowania dla Klubów Seniora z Dąbrowy i Nowej Jamki za przygotowanie scenografii.

Do zobaczenia za rok.

 

 

 

Przewiń do góry Przewiń do góry