Przejdź do treści strony Przejdź do głównego menu

 

Dziękujemy serdecznie za udział wszystkim uczestnikom XIV Biegu Niepodległości.

Szczególne podziękowania kierujemy do kadry PSP w Dąbrowie oraz OSP Dąbrowa.

Za pomoc w organizacji dziękujemy mieszkańcom sołectwa Ciepielowice.

Poniżej przedstawiamy laureatów zdobytych wyróżnień:

 

 

 

Protokół z XIV Biegu Niepodległości w Ciepielowicach

11 listopada 2022 r.

 

  • Rocznik do 2016 (przedszkole) dziewczynki na dystansie 250 m

1 miejsce Antonina Wójcik

2 miejsce Blanka Filipek

3 miejsce Antonina Kobiś

4 miejsce Amelia Bańkowska

5 miejsce Łucja Gwość

6 miejsce Lena Stanik

 

  • Rocznik do 2016(przedszkole) chłopcy na dystansie 250 m

1 miejsce Tymon Letki

2 miejsce Szymon Pietruszka

3 miejsce Tymon Kasprzyk

4 miejsce  Krzysztof Skałacki

5 miejsce Mateusz Ćwikła

6 miejsce Szymon Ćwikła

 

  • Rocznik 2014-2015 dziewczynki na dystansie 350 m

1 miejsce Karolina Machnik

2 miejsce Anna Placha

3 miejsce Jagoda Drozd

4 miejsce Lilianna Protasewicz

5 miejsce Alicja Cichoń

6 miejsce Nadia Sadlak

 

  • Rocznik 2014-2015 chłopcy na dystansie 350 m

1 miejsce  Remigiusz Strąg

2 miejsce Jakub Gładki

3 miejsce Karol Stasiak

4 miejsce Dominik Otorowski

5 miejsce Piotr Wirga

6 miejsce Jan Witek

 

  • Rocznik 2012-2013 dziewczynki na dystansie 500 m

1 miejsce Julia Jonczyk

2 miejsce Emilia Półorak

3 miejsce Nina Kałuża

4 miejsce Adrianna Podgórska

5 miejsce Liliana Kubis

6 miejsce Malwina Karwat

 

  • Rocznik 2012-2013 chłopcy na dystansie 500 m

1 miejsce Sebastian Raida

2 miejsce Filip Gonsior

3 miejsce Filip Krzywy

4 miejsce Mikołaj Kowalczyk

5 miejsce Kordian Strąg

6 miejsce Ignacy Szkulik

 

  • Rocznik 2010-2011 dziewczynki na dystansie 1000 m

1 miejsce Nadia Filipek

2 miejsce Marta Cisowska

3 miejsce Milena Mikoś

4 miejsce Julia Martins Reis

5 miejsce Oliwia Niemiec

6 miejsce Nina Klecun

 

  • Rocznik 2010-2011 chłopcy na dystansie 1000 m

1 miejsce Patryk Knosala

2 miejsce Wiktor Pilawka

3 miejsce Michał Koksanowicz

4 miejsce Miłosz Śmigiel

5 miejsce Marcel Jagła

6 miejsce Jakub Siuzdak

 

 

 

  • Rocznik 2008-2009 dziewczynki na dystansie1500 m

1 miejsce Violetta Baldy

2 miejsce Anita Cieślik

3 miejsce Emma Cebulla

 

  • Rocznik 2008-2009 chłopcy na dystansie 1500 m

1 miejsce Kamil Letki

2 miejsce Franciszek Krawczyk

3 miejsce Bartosz Bojdak

4 miejsce  Tomasz Stasiak

5 miejsce Adam Labisz

6 miejsce Damian Półtorak

 

  • Open kobiety, gm. Dąbrowa

1 miejsce Joanna Gładki

2 miejsce Lidia Baldy

3 miejsce Kamila Borowicz

 

  • Open mężczyźni, gm. Dąbrowa

1 miejsce Michał Grzegorzak

2 miejsce Łukasz Śmigiel

3 miejsce Filip Wienczek

 

  • Open kobiety, spoza gm. Dąbrowa

1 miejsce Marzena Boczkowska

2 miejsce Katarzyna Olas

3 miejsce Natalia Żołądkowska

 

  • Open mężczyźni, spoza gm. Dąbrowa

1 miejsce Krzysztof Olas

2 miejsce Piotr Białek

3 miejsce Janusz Rudner

 

Wszystkim gratulujemy osiągniętych wyników.

 

Przewiń do góryPrzewiń do góry