Przejdź do treści strony Przejdź do głównego menu

Już od 31 stycznia rozpoczynamy FERIE z GOKiRem.

Przygotowaliśmy zajęcia sportowe, rekreacyjne, artystyczne i dwa seanse kinowe. Będziemy spotykali się 3 razy w tygodniu w świetlicy w Ciepielowicach i 2 razy w tygodniu na hali sportowej przy szkole podstawowej w Dąbrowie. Od poniedziałku do czwartku zajęcia będą trwały 3 godziny.

W piątki zapraszamy na spotkania z filmem.

 w piątek 4 lutego

Biuro Detektywistyczne Lassego i Mai. Pierwsza tajemnica

godz. 17:30

Czas trwania: 89 min

Wersja językowa: Dubbing

6+

Pierwsze zlecenie dla Detektywistycznego Biura Lassego i Mai! Przed rozpoczęciem ważnego konkursu, w szkole w Valleby, znika cenna nagroda. Czy dzieciom uda się ją odnaleźć?

Bohaterowie popularnej serii filmów otrzymują pierwsze poważne zlecenie. Konkurs Hammarabi ma szansę stać się wielkim wydarzeniem w szkole w Valleby. Nagrodą jest starożytna księga, w której spisano zasady rozwiązywania sporów. Tuż przed rozpoczęciem konkursu książka znika w tajemniczych okolicznościach. Bez niej konkurs nie może się odbyć! Uczniowie szykowaliby się na próżno, a w dodatku szkoła straciłaby swój prestiż. Od początku zaangażowani w sprawę Lasse i Maia podejmują próbę odnalezienia zguby. Energiczna i przebojowa dziewczynka jest zupełnym przeciwieństwem nieśmiałego Lasse. Czy dzieci dojdą po nitce do kłębka do finału sprawy i jak w rozwiązaniu zagadki pomoże im biała gołębica?

11 lutego przedpremierowy pokaz filmu:

Dziki Zachód Calamity Jane

Godz. 9:00

Czas trwania: 82 min

Wersja językowa:Napisy, Dubbing

9+

Martha Jane to nieustraszona dwunastolatka, która przez życie najchętniej puściłaby się galopem. Jest silna, odważna i… jest dziewczyną, co w czasach Dzikiego Zachodu oznacza jedno: przygody nie są dla niej. Ale właściwie, kto tak powiedział?

 

Kiedy Martha Jane z rodziną i innymi osadnikami wyrusza w podróż przez Amerykę, nawet nie przypuszcza, ile nowych przeżyć ma przed sobą. Na razie jednak dni upływają jej na opiece nad rodzeństwem. Dopiero niespodziewany wypadek na drodze, zmienia bieg zdarzeń: ktoś musi zastąpić tatę Marthy Jane w prowadzeniu powozu. W sekrecie przed innymi, dziewczynka uczy się posługiwać lassem i trenuje jazdę konną, co nie wszystkim się podoba. Kiedy w obozie dochodzi do nieporozumienia, Marta Jane rzuca się do ucieczki, by udowodnić swoje racje. Przed nią pełna niebezpieczeństw trasa, nieprzewidziane tarapaty i…  masa przygód! Czy uda jej się pokonać wszystkie przeszkody? „Dziki Zachód Calamity Jane” to ekscytująca opowieść o harcie ducha, przezwyciężaniu uprzedzeń i walce o marzenia, które należy chwytać na lasso, by nie pozwolić im umknąć.

 

 

Oto szczegółowy plan zajęć:

Ferie z GOKiRem

Wszystkie atrakcje są darmowe :)

 Ze względu na ograniczone miejsca spowodowaną pandemią, obowiązują zapisy na zajęcia.

PDFKarta (211,71KB)

PDFRegulamin (117,78KB)

 

 

 

 

 

Przewiń do góry Przewiń do góry